Logo Menu 34 - en to uk_UA translation catalogue (45 entries)

en: About My System
uk_UA: Про систему

en: Activities
uk_UA: Діяльність

en: App Grid
uk_UA: Програми

en: Software Center
uk_UA: Центр програм

en: System Monitor
uk_UA: Системний монітор

en: Terminal
uk_UA: Термінал

en: Extensions
uk_UA: Розширення

en: Force Quit App
uk_UA: Примусово закрити програму

en: Sleep
uk_UA: Сон

en: Restart...
uk_UA: Перезапуск...

en: Shut Down...
uk_UA: Вимкнути...

en: Lock Screen
uk_UA: Заблокувати екран

en: Log Out...
uk_UA: Вийти...

en: Symbolic Icons
uk_UA: Символічні піктограми

en: Coloured Icons
uk_UA: Кольорові піктограми

en: Icon Settings
uk_UA: Налаштування піктограми

en: Icon Size
uk_UA: Розмір піктограми

en: Use Custom Icon
uk_UA: Власна піктограма

en: Selected Icon
uk_UA: Вибрана піктограма

en: Select a Custom Icon
uk_UA: Вибрати власну піктограму

en: Change Defaults
uk_UA: Змінити типові параметри

en: Show/Hide Options
uk_UA: Показати/Приховати параметри

en: Top Panel Options
uk_UA: Параметри верхньої панелі

en: Icon Click Type to open Activities
uk_UA: Тип кліку миші для огляду Діяльності

en: Left Click
uk_UA: Лівий клік

en: Middle Click
uk_UA: Клік коліщатком

en: Right Click
uk_UA: Правий клік

en: Preferred Extensions Application
uk_UA: Програма для розширень

en: GNOME Extensions
uk_UA: Розширення GNOME

en: Extensions Manager
uk_UA: Менеджер розширень

en: Enable Power Options
uk_UA: Показувати параметри вимкнення

en: Hide Force Quit option
uk_UA: Приховати примусове закриття

en: Show Lock Screen option
uk_UA: Показувати параметри блокування екрану

en: Hide Software Centre option
uk_UA: Приховати Центр Програм

en: Show Activities Button
uk_UA: Показувати кнопку Діяльність

en: Hide Icon Shadow
uk_UA: Приховати тінь піктограми

en: About
uk_UA: Подробиці

en: Quick access menu for GNOME
uk_UA: Меню швидкого доступу для GNOME

en: Logo Menu Version
uk_UA: Версія Logo Menu

en: GNOME Version
uk_UA: Версія GNOME

en: Created with love by
uk_UA: Зроблено з любов'ю

en: Matrix/Element room
uk_UA: Кімната Matrix/Element

en: Contributors
uk_UA: Учасники

en: This program comes with absolutely no warranty.
uk_UA: Ця програма постачається без жодних гарантій.

en: See the %sGNU General Public License, version 2 or later%s for details.
uk_UA: Докладніше дивіться %sGNU General Public License, версії 2 або новіше%s.
