Logo Menu 18 - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: About My System
tr: Sistem Hakkında

en: Activities
tr: Etkinlikler

en: App Grid
tr: Uygulamalar

en: Software Center
tr: Yazılım Merkezi

en: Extensions
tr: Eklentiler

en: Force Quit App
tr: Uygulamayı Zorla Kapa

en: Sleep
tr: Uyut

en: Restart...
tr: Yeniden Başlat

en: Shut Down...
tr: Kapat

en: Lock Screen
tr: Ekranı Kilitle

en: Log Out...
tr: Çıkış

en: Icon Settings
tr: Simge Ayarları

en: Icon Size
tr: Simge Boyutu

en: Change Defaults
tr: Varsayılanları Değiştir

en: Show/Hide Options
tr: Seçenekleri Göster/Gizle

en: Icon Click Type to open Activities
tr: Etkinlikleri açacak için Tıklama Türü

en: Middle Click
tr: Orta Tık

en: Right Click
tr: Sağ Tık

en: Enable Power Options
tr: Güç Seçeneklerini Etkinleştir

en: Hide Force Quit option
tr: Zorla Kapat seçeneğini gizle

en: Show Lock Screen option
tr: Ekran Kilidi seçeneğini göster

en: Hide Software Centre option
tr: Yazılım Merkezi seçeneğini gizle

en: About
tr: Hakkında

en: Logo Menu
tr: Logo Menüsü

en: Quick access menu for GNOME
tr: Gnome için hızlı erişim menüsü

en: Logo Menu Version
tr: Logo Menüsü Sürümü

en: GNOME Version
tr: Gnome sürümü
