Logo Menu 23.0 - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: About My System
hu: Gépem névjegye

en: Activities
hu: Tevékenységek

en: App Grid
hu: Alkalmazás rács

en: Software Center
hu: Alkalmazás Áruház

en: System Monitor
hu: Rendszerfigyelő

en: Terminal
hu: Terminál

en: Extensions
hu: Kiegészítők

en: Force Quit App
hu: Kilépésre kényszerítés

en: Sleep
hu: Felfüggesztés

en: Restart...
hu: Újraindítás...

en: Shut Down...
hu: Kikapcsolás...

en: Lock Screen
hu: Zárolás

en: Log Out...
hu: Kijelentkezés...

en: Symbolic Icons
hu: Szimbolikus ikonok

en: Coloured Icons
hu: Színes ikonok

en: Icon Settings
hu: Ikonok beállítása

en: Icon Size
hu: Ikon méret

en: Use Custom Icon
hu: Egyedi ikon használata

en: Selected Icon
hu: Kiválasztott ikon

en: Select a Custom Icon
hu: Válassz egyedi ikont

en: Change Defaults
hu: Alapértelmezettre állítás

en: Show/Hide Options
hu: Opció Elrejtése/Megjelenítése

en: Top Panel Options
hu: Felső panel opciók

en: Icon Click Type to open Activities
hu: Ikonra kattintás típusai a Tevékenység megnyitásához

en: Left Click
hu: Bal kattintás

en: Middle Click
hu: Középső kattintás

en: Right Click
hu: Jobb kattintás

en: Preferred Extensions Application
hu: Kedvenc kiegészítők alkalmazás

en: GNOME Extensions
hu: GNOME kiegészítők

en: Extensions Manager
hu: Kiegészítők Kezelő

en: Enable Power Options
hu: Energia opciók engedélyezése

en: Hide Force Quit option
hu: Kilépésre kényszerítés opció elrejtése

en: Show Lock Screen option
hu: Zárolás opció megjelenítése

en: Hide Software Centre option
hu: Alkalmazás Áruház opció elrejtése

en: Show Activities Button
hu: Tevékenysége gomb megjelenítése

en: Hide Icon Shadow
hu: Ikon árnyék elrejtése

en: About
hu: A programról

en: Logo Menu
hu: Logo Menü

en: Quick access menu for GNOME
hu: Gyors elérési menü a GNOME-hoz

en: Logo Menu Version
hu: Logo Menü verzió

en: GNOME Version
hu: GNOME verzió

en: Created with love by
hu: Szeretettel készítette

en: Matrix/Element room
hu: Matrix/Element szoba

en: Contributors
hu: Közreműködők

en: This program comes with absolutely no warranty.
hu: Ez a program semmilyen szavatossággal nem rendelkezik.

en: See the %sGNU General Public License, version 2 or later%s for details.
hu: Lásd a %sGNU General Public License 2-es verziót vagy későbbit%s a részletekért.
