Logo Menu 22.2 - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: About My System
cs: Nastavení

en: Activities
cs: Aktivity

en: App Grid
cs: Aplikace

en: Software Center
cs: Software

en: System Monitor
cs: Sledování systému

en: Terminal
cs: Terminál

en: Extensions
cs: Rozšíření

en: Force Quit App
cs: Vynutit ukončení aplikace

en: Sleep
cs: Uspat do paměti

en: Restart...
cs: Restartovat...

en: Shut Down...
cs: Vypnout...

en: Lock Screen
cs: Uzamknout

en: Log Out...
cs: Odhlásit se...

en: Symbolic Icons
cs: Jednobarevné ikony

en: Coloured Icons
cs: Barevné ikony

en: Icon Settings
cs: Nastavení ikon

en: Icon Size
cs: Velikost ikon

en: Use Custom Icon
cs: Použít výchozí ikony

en: Selected Icon
cs: Vybraná ikona

en: Select a Custom Icon
cs: Zvolit vlastní tlačítko

en: Change Defaults
cs: Změnit výchozí

en: Show/Hide Options
cs: Zobrazit/Skrýt možnosti

en: Top Panel Options
cs: Možnosti panelu

en: Icon Click Type to open Activities
cs: Tlačítko myši zobrazí aktivity:

en: Left Click
cs: Levé tlačítko

en: Middle Click
cs: Prostřední tlačítko

en: Right Click
cs: Pravé tlačítko

en: Preferred Extensions Application
cs: Výchozí správce rozšíření

en: GNOME Extensions
cs: GNOME Rozšíření

en: Extensions Manager
cs: Správce rozšíření

en: Enable Power Options
cs: Zobrazit možnosti napájení

en: Hide Force Quit option
cs: Skrýt Vynutit ukončení

en: Show Lock Screen option
cs: Zobrazovat tlačítko Uzamknout

en: Hide Software Centre option
cs: Nezobrazovat Software

en: Show Activities Button
cs: Tlačítko Zobrazit aktivity

en: Hide Icon Shadow
cs: Skrýt stín ikony

en: About
cs: Info:

en: Quick access menu for GNOME
cs: Rychlý přístup pro GNOME

en: Logo Menu Version
cs: Verze Logo Menu

en: GNOME Version
cs: Verze GNOME

en: Created with love by
cs: Vytvořil s láskou:

en: Matrix/Element room
cs: Místnost Matrix/Element

en: Contributors
cs: Přispěvatelé

en: This program comes with absolutely no warranty.
cs: Na tento program se nevztahuje žádná záruka.

en: See the %sGNU General Public License, version 2 or later%s for details.
cs: Tento software spadá pod %sGNU General Public License, version 2 or later%s.
