Logo Menu 18 - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: About My System
ca: Quant a aquest Ordinador

en: Activities
ca: Activitats

en: App Grid
ca: Aplicacions

en: Software Center
ca: Programari

en: Force Quit App
ca: Força la Sortida de l'App

en: Sleep
ca: Posa en Repòs

en: Restart...
ca: Reinicia...

en: Shut Down...
ca: Apaga...

en: Lock Screen
ca: Bloqueja la Pantalla

en: Log Out...
ca: Tanca la Sessió...

en: Icon Settings
ca: Configuració de la Icona

en: Icon Size
ca: Tamany de la Icona

en: Change Defaults
ca: Canvia les Opcions Predeterminades

en: Show/Hide Options
ca: Mostra/Amaga Opcions

en: Icon Click Type to open Activities
ca: Accions per a obrir la vista d'Activitats

en: Left Click
ca: Clic amb el botó Esquerre

en: Middle Click
ca: Clic amb el botó del Mig

en: Right Click
ca: Clic amb el botó Dret

en: Preferred Extensions Application
ca: Aplicació preferida per a les Extensions

en: GNOME Extensions
ca: Extensions del GNOME

en: Extensions Manager
ca: Gestor d'Extensions

en: Enable Power Options
ca: Activa les Opcions per al Reinici i Apagat

en: Hide Force Quit option
ca: Oculta l'opció per a Forçar la Sortida

en: Show Lock Screen option
ca: Mostra l'opció per a Bloquejar la Pantalla

en: Hide Software Centre option
ca: Oculta l'opció per a mostrar el Programari

en: About
ca: Quant a

en: Quick access menu for GNOME
ca: Menú d'accessos ràpids per al GNOME

en: Logo Menu Version
ca: Versió del Logo Menu

en: GNOME Version
ca: Versió del GNOME

en: Created with love by
ca: Creat amb amor per
