Logo Menu 18 - en to be translation catalogue (27 entries)

en: About My System
be: Аб сістэме

en: Activities
be: Агляд

en: App Grid
be: Праграмы

en: Software Center
be: Менеджар праграм

en: Terminal
be: Тэрмінал

en: Extensions
be: Пашырэнні

en: Force Quit App
be: Прымусовы выхад

en: Sleep
be: Сон

en: Restart...
be: Перазапуск...

en: Shut Down...
be: Выключыць...

en: Lock Screen
be: Заблакіраваць

en: Log Out...
be: Завяршыць сеанс...

en: Icon Settings
be: Налады іконкі

en: Icon Size
be: Памер іконкі

en: Change Defaults
be: Змяніць прадвызначаныя

en: Show/Hide Options
be: Паказаць/схаваць опцыі

en: Icon Click Type to open Activities
be: Націск на іконку для адкрыцця Агляду

en: Middle Click
be: Сярэдняя кнопка мышы

en: Right Click
be: Правая кнопка мышы

en: Enable Power Options
be: Уключыць опцыі сілкавання

en: Hide Force Quit option
be: Схаваць опцыю "Прымусовы выхад"

en: Show Lock Screen option
be: Паказваць опцыю "Заблакіраваць"

en: Hide Software Centre option
be: Схаваць опцыю "Менеджар праграм"

en: About
be: Аб праграме

en: Quick access menu for GNOME
be: Меню хуткага доступу для GNOME

en: Logo Menu Version
be: Версія Logo Menu

en: GNOME Version
be: Версія GNOME
