burn-my-windows - en to uk translation catalogue (163 entries)

en: Apparition
uk: Привид

en: Aura Glow
uk: Сяйво аури

en: Broken Glass
uk: Розбите скло

en: Energize A
uk: Енергія А

en: Energize B
uk: Енергія Б

en: Fire
uk: Вогонь

en: Default Fire
uk: Звичайний вогонь

en: Hell Fire
uk: Пекельний вогонь

en: Dark and Smutty
uk: Темний та брудний

en: Cold Breeze
uk: Холодний вітерець

en: Santa is Coming
uk: Миколай іде

en: Nuclear ☢️
uk: Ядерний ☢️

en: Focus
uk: Фокус

en: Glide
uk: Ковзання

en: Glitch
uk: Глюк

en: Hexagon
uk: Шестикутник

en: Incinerate
uk: Горіння

en: Matrix
uk: Матриця

en: Mushroom
uk: Гриб

en: 8Bit Plumber
uk: 8-розрядний сантехнік

en: New Bros 2 🍄
uk: Новий Bros 2 🍄

en: Red White and Blue 🇺🇸
uk: Червоний білий і синій 🇺🇸

en: Rainbow 🌈
uk: Веселка 🌈

en: Cattuccino 😺
uk: Катучіно 😺

en: Dracula 🦇
uk: Дракула 🦇

en: Sparkle ✨
uk: Блиск ✨

en: Paint Brush
uk: Малярський пензлик

en: Pixelate
uk: Пікселізація

en: Pixel Wheel
uk: Піксельне колесо

en: Pixel Wipe
uk: Витерти пікселі

en: Portal
uk: Портал

en: RGB Warp
uk: Деформація RGB

en: Snap of Disintegration
uk: Клацання розпаду

en: Team Rocket
uk: Команда Ракета

en: T-Rex Attack
uk: Напад тиранозавра

en: TV Effect
uk: Телевізор

en: TV Glitch
uk: ТВ Глюк

en: Wisps
uk: Вогники

en: Preview this effect
uk: Попередній перегляд цього ефекту

en: Burn-My-Windows has been updated!
uk: Burn-My-Windows оновлено!

en: View Changelog
uk: Журнал змін

en: Delete this Profile?
uk: Видалити цей профіль?

en: The current effect profile with all its effect settings will be permanently lost.
uk: Поточний профіль ефекту з усіма його налаштуваннями буде безповоротно втрачено.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Delete
uk: Видалити

en: Opening Windows
uk: Відкриття вікон

en: Closing Windows
uk: Закриття вікон

en: Normal Windows
uk: Звичайні вікна

en: Dialog Windows
uk: Діалогові вікна

en: Default Color Scheme
uk: Кольорова схема за замовчуванням

en: Dark Color Scheme
uk: Темна кольорова схема

en: On Battery
uk: На батареї

en: Plugged In
uk: Підключено до електромережі

en: Power-Saver Mode
uk: Режим енергозбереження

en: Balanced Mode
uk: Збалансований режим

en: Performance Mode
uk: Продуктивний режим

en: Power Saver or Balanced
uk: Енергозберігаючий або збалансований

en: Balanced or Performance
uk: Збалансований або продуктивний

en: High Priority
uk: Високий пріоритет

en: Standard Profile
uk: Стандартний профіль

note: Translators: %s will be replaced by the effect's name.
en: Preview for %s
uk: Попередній перегляд ефекту %s

en: Close this Window to Preview the Effect!
uk: Закрийте це вікно, щоб переглянути ефект!

en: Visit Homepage
uk: Завітайте на сайт

en: View Matching Wallpapers
uk: Переглянути відповідні обої

en: View Donors Hall-of-Fame
uk: Переглянути Зал слави донорів

en: Donate
uk: Пожертва

en: Report a Bug
uk: Повідомити про помилку

en: Create an Effect
uk: Створити ефект

en: Translate
uk: Перекласти

en: Open Effect-Profile Directory
uk: Відкрити каталог профілів ефектів

en: About Burn-My-Windows
uk: Про Burn-My-Windows

en: Add New Profile...
uk: Додати новий профіль...

en: Animation Time [ms]
uk: Час анімації (мс)

en: Reset to Default Value
uk: Скинути до початкового значення

en: Scale
uk: Маштаб

en: Gravity
uk: Гравітація

en: Blow Force
uk: Сила удару

en: Shatter From Pointer Location
uk: Розбити від місцезнаходження курсору

en: The shards will fly away from where your mouse pointer was when closing the window.
uk: Осколки розлетяться в сторону того місця, де знаходився курсор мишки під час зачинення вікна.

en: Strength
uk: Сила

en: Speed
uk: Швидкість

en: Color
uk: Колір

en: Randomness
uk: Випадковість

en: Vertical Overshooting
uk: Вертекальне перевищення

en: Trail Color
uk: Колір сліду

en: Tip Color
uk: Колір наконечника

en: Horizontal Scale
uk: Горизонтальний масштаб

en: Vertical Scale
uk: Вертикальний маштаб

en: Pixel Size
uk: Розмір пікселя

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Red Speed
uk: Червона швидкість

en: Green Speed
uk: Зелена швидкість

en: Blue Speed
uk: Синя швидкість

en: Brush Size
uk: Розмір пензля

en: Claw Scratch Scale
uk: Шкала подряпин кігтів

en: Claw Scratch Count
uk: Кількість подряпин кігтями

en: Warp Effect
uk: Ефект деформації

en: Flash Color
uk: Колір м'яса

en: Random Color
uk: Випадковий колір

en: Start Hue
uk: Запустіть Hue

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Edge Size
uk: Розмір краю

en: Edge Hardness
uk: Твердість краю

en: Blur Amount
uk: Рівень розмиття

en: Spoke Count
uk: Кількість спиць

en: Squish
uk: Хлюпання

en: Tilt
uk: Нахил

en: Shift
uk: Зрушення

en: Twirl Intensity
uk: Інтенсивність обертання

en: Shake Intensity
uk: Інтенсивність трясіння

en: Suction Intensity
uk: Інтенсивність втягування

en: Rotation Speed
uk: Швидкість обертання

en: Whirling
uk: Кружляння

en: Details
uk: Деталі

en: Turbulence
uk: Турбулентність

en: Start at Pointer
uk: Починати від вказівника миші

en: If disabled, a random location will be chosen.
uk: Якщо вимкнено, буде вибрано випадкове місце.

en: Mesh Line Width
uk: Ширина лінії сітки

en: Line Color
uk: Колір лінії

en: Glow Color
uk: Цвіт свічіння

en: Additive Blending
uk: Адивне змішування

en: You may want to enable this for dark window themes.
uk: Ви можете захотіти увімкнути це для темних тем вікон.

en: Presets
uk: Пресети

en: Choose a Preset
uk: Вибрати Пресет

en: 3D Noise
uk: 3D шум

en: Creates a more dynamic fire but requires more GPU power.
uk: Створює динамічніший вогонь, але потребує більше ресурсів GPU.

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Animation Split
uk: Розділення анімації

en: Rotate Window
uk: Обернути вікно

en: Horizontal Sparkle Position
uk: Горизонтальне положення блиску

en: Vertical Sparkle Position
uk: Вертикальне положення блиску

en: Sparkle Size
uk: Розмір Блиск

en: Sparkle Rotation
uk: Обертання блиску

en: Blur Quality
uk: Якість розмиття

en: Effect Profile Constraints
uk: Обмеження профілю ефектів

en: Define when the current effect settings should be used.
uk: Визначте, коли слід використовувати поточні налаштування ефекту.

en: Application
uk: Додаток

en: Any
uk: Будь-який

en: Animation Type
uk: Тип анімації

en: Window Type
uk: Тип вікна

en: Color Scheme
uk: Кольорова схема

en: Power Mode
uk: Режим живлення

en: Power Profile
uk: Профіль живлення

en: Advanced Profile Options
uk: Розширені параметри профілю

en: Use this profile even if there are better matching profiles.
uk: Використати цей профіль, навіть якщо є кращі підходящі профілі.

en: Delete this Profile...
uk: Видалити цей профіль...

en: Effect Selection
uk: Вибір ефекту

en: If multiple are selected, one is chosen randomly.
uk: Якщо вибрано декілька, то один обереться випадково.

en: Search...
uk: Пошук...

en: Enable All
uk: Увімкнути всі

en: Disable All
uk: Вимкнути всі

en: Effect Presets
uk: Попередні налаштування ефектів

en: Scale Style
uk: Стиль масштабу

en: 8Bit --- Smooth
uk: 8 біт --- Плавний

en: Spark Count
uk: Підрахунок іскри

en: Spark Rotation
uk: Іскрове обертання

en: Spark Color
uk: Колір іскри

en: Rays Color
uk: Колір променів

en: Star Rings Count
uk: Зіркові кільця

en: Star Ring Rotation
uk: Обертання зіркового кільця

en: Stars Count Per Ring
uk: Кількість зірок на кільце

en: Star Gradient
uk: Зірковий градієнт

en: Noise
uk: Шум
