burn-my-windows - en to sk translation catalogue (123 entries)

en: Apparition
sk: Prízrak

en: Broken Glass
sk: Črepiny

en: Doom
sk: Všeobecný

en: Energize A
sk: Nabudenie A

en: Energize B
sk: Nabudenie B

en: Fire
sk: Oheň

en: Default Fire
sk: Predvolený oheň

en: Hell Fire
sk: Pekelný oheň

en: Dark and Smutty
sk: Tmavý a špinavý

en: Cold Breeze
sk: Studený vánok

en: Santa is Coming
sk: Santa je tu

en: Focus
sk: Zameranie

en: Glide
sk: Kĺzanie

en: Glitch
sk: Rušenie

en: Hexagon
sk: Šesťhran

en: Incinerate
sk: Spálenie

en: Paint Brush
sk: Štetec na maľovanie

en: Pixelate
sk: Štvorčeky

en: Pixel Wheel
sk: Kolečko so štvorčekmi

en: Pixel Wipe
sk: Zotrenie štvorčekmi

en: Portal
sk: Portál

en: Snap of Disintegration
sk: Thanosove lusknutie

en: T-Rex Attack
sk: Tyrannosaurus

en: TV Effect
sk: Televízor

en: TV Glitch
sk: Rušenie televízora

en: Wisps
sk: Obláčiky

en: Preview this effect
sk: Vyskúšajte tento efekt

en: Burn-My-Windows has been updated!
sk: Burn-My-Windows sa aktualizoval!

en: View Changelog
sk: Zobraziť históriu zmien

en: Delete this Profile?
sk: Odstrániť tento profil?

en: The current effect profile with all its effect settings will be permanently lost.
sk: Aktuálny profil efektu spolu so všetkými nastaveniami efektov bude trvalo odstránený.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Opening Windows
sk: Otváranie okien

en: Closing Windows
sk: Zatváranie okien

en: Normal Windows
sk: Normálne okná

en: Dialog Windows
sk: Dialógové okná

en: Default Color Scheme
sk: Predvolený motív farieb

en: Dark Color Scheme
sk: Tmavý motív farieb

en: On Battery
sk: Pri behu na batériu

en: Plugged In
sk: Pri nabíjaní

en: Power-Saver Mode
sk: Režim šetrenia energie

en: Balanced Mode
sk: Vyvážený režim

en: Performance Mode
sk: Vysoký výkon

en: Power Saver or Balanced
sk: Šetrenie energie alebo vyvážený

en: Balanced or Performance
sk: Vyvážený alebo vysoký výkon

en: High Priority
sk: Vysoká priorita

en: Standard Profile
sk: Štandardný profil

note: Translators: %s will be replaced by the effect's name.
en: Preview for %s
sk: Náhľad %s

en: Close this Window to Preview the Effect!
sk: Zatvorte toto okno, ak chcete vidieť efekt!

en: Visit Homepage
sk: Navštíviť webovú stránku

en: View Matching Wallpapers
sk: Zobraziť zodpovedajúce pozadia plochy

en: View Donors Hall-of-Fame
sk: Zobraziť darcov v sieni slávy

en: Donate
sk: Prispieť

en: Report a Bug
sk: Nahlásiť chybu

en: Create an Effect
sk: Vytvoriť efekt

en: Translate
sk: Preložiť

en: Open Effect-Profile Directory
sk: Otvoriť Effect-Profile adresár

en: About Burn-My-Windows
sk: O Burn-My-Windows

en: Add New Profile...
sk: Pridať nový profil…

en: Animation Time [ms]
sk: Trvanie animácie [ms]

en: Reset to Default Value
sk: Obnoviť predvolené hodnoty

en: Scale
sk: Priblíženie

en: Gravity
sk: Gravitácia

en: Blow Force
sk: Sila úderu

en: Shatter From Pointer Location
sk: Roztrieštenie od polohy kurzora

en: The shards will fly away from where your mouse pointer was when closing the window.
sk: Črepiny odletia z miesta, kde bol kurzor myši pri zatváraní okna.

en: Strength
sk: Intenzita

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Color
sk: Farba

en: Randomness
sk: Náhodnosť

en: Vertical Overshooting
sk: Zvislé prestrelenie

en: Trail Color
sk: Farba chvosta

en: Tip Color
sk: Farba špicu

en: Horizontal Scale
sk: Horizontálna mierka

en: Vertical Scale
sk: Vertikálna mierka

en: Pixel Size
sk: Veľkosť štvorčeka

en: Brush Size
sk: Veľkosť štetca

en: Claw Scratch Scale
sk: Veľkosť škrabancov od pazúrov

en: Claw Scratch Count
sk: Počet škrabancov

en: Warp Effect
sk: Efekt zakrivenia

en: Flash Color
sk: Farba blesku

en: Spoke Count
sk: Počet lúčov

en: Squish
sk: Stlačenie

en: Tilt
sk: Naklonenie

en: Shift
sk: Posunutie

en: Twirl Intensity
sk: Intenzita vírenia

en: Shake Intensity
sk: Intenzita otrasov

en: Suction Intensity
sk: Intenzita odsatia

en: Rotation Speed
sk: Rýchlosť otáčania

en: Whirling
sk: Vír

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Turbulence
sk: Turbulencia

en: Start at Pointer
sk: Začať od kurzora

en: If disabled, a random location will be chosen.
sk: Pri vypnutí bude vybrané náhodné miesto.

en: Mesh Line Width
sk: Šírka čiar v sieti

en: Line Color
sk: Farba čiar

en: Glow Color
sk: Farba žiary

en: Additive Blending
sk: Prídavné miešanie

en: You may want to enable this for dark window themes.
sk: Možno túto voľbu budete chcieť zapnúť pri tmavých motívoch.

en: Presets
sk: Predvoľby

en: Choose a Preset
sk: Vyberte predvoľbu

en: 3D Noise
sk: 3D šum

en: Creates a more dynamic fire but requires more GPU power.
sk: Vytvorí dynamickejší efekt ohňa, ale potrebuje viac GPU.

en: Gradient
sk: Prechod

en: Effect Profile Constraints
sk: Obmedzenia profilu efektov

en: Define when the current effect settings should be used.
sk: Určite, kedy sa majú použiť aktuálne nastavenia efektov.

en: Application
sk: Aplikácia

en: Any
sk: Ľubovoľné

en: Animation Type
sk: Typ animácie

en: Window Type
sk: Typ okna

en: Color Scheme
sk: Motív farieb

en: Power Mode
sk: Režim napájania

en: Power Profile
sk: Profil šetrenia energie

en: Advanced Profile Options
sk: Pokročilé voľby profilu

en: Use this profile even if there are better matching profiles.
sk: Použiť tento profil aj v prípade, že existujú profily, ktoré vyhovujú viac.

en: Delete this Profile...
sk: Odstrániť tento profil…

en: Effect Selection
sk: Výber efektov

en: If multiple are selected, one is chosen randomly.
sk: Ak ich vyberiete viac, budú sa náhodne striedať.

en: Search...
sk: Vyhľadávanie...

en: Enable All
sk: Povoliť všetko

en: Disable All
sk: Zakázať všetko

en: Noise
sk: Šum
