burn-my-windows - en to ota translation catalogue (33 entries)

en: Apparition
ota: خیالت

en: Doom
ota: قیامت

en: Fire
ota: آتش

en: Focus
ota: اوداقلان

en: Glide
ota: سوزولمە

en: Glitch
ota: قصور

en: Hexagon
ota: آلتیگن

en: Incinerate
ota: یانمە

en: Mushroom
ota: منطار

en: Pixelate
ota: پیكسللشتیرمە

en: Portal
ota: پورتال

en: Wisps
ota: سحر

en: Cancel
ota: ابطال

en: Delete
ota: سیل

en: Donate
ota: باغیش

en: Translate
ota: چویر

en: Scale
ota: اولچك

en: Gravity
ota: یر چكیمی

en: Strength
ota: گوچ

en: Speed
ota: خیز

en: Color
ota: رنگ

en: Randomness
ota: راست‌گلەلك

en: Brightness
ota: پارلاقلق

en: Saturation
ota: دویغونلق

en: Squish
ota: ازمك

en: Tilt
ota: اگیم

en: Shift
ota: قایمە

en: Whirling
ota: دونمە

en: Details
ota: آیریندیلر

en: Turbulence
ota: توربولانس

en: Presets
ota: شابلون

en: Gradient
ota: غرادیان

en: Application
ota: اویغولامە
