burn-my-windows - en to lt translation catalogue (94 entries)

en: Apparition
lt: Šmėkla

en: Broken Glass
lt: Sudaužytas stiklas

en: Fire
lt: Ugnis

en: Default Fire
lt: Numatytoji ugnis

en: Hell Fire
lt: Pragaro ugnis

en: Dark and Smutty
lt: Tamsus ir purvinas

en: Cold Breeze
lt: Šaltas vėjelis

en: Santa is Coming
lt: Kalėdų Senelis atvyksta

en: Focus
lt: Fokusavimas

en: Glide
lt: Sklandymas

en: Hexagon
lt: Šešiakampis

en: Incinerate
lt: Sudeginimas

en: Matrix
lt: Matrica

en: Paint Brush
lt: Teptukas

en: Portal
lt: Portalas

en: T-Rex Attack
lt: Tiranozauro ataka

en: TV Effect
lt: Televizoriaus efektas

en: TV Glitch
lt: Televizoriaus triktis

en: Wisps
lt: Ugnelės

en: Preview this effect
lt: Peržiūrėti šį efektą

en: Burn-My-Windows has been updated!
lt: Burn-My-Windows atnaujinta!

en: View Changelog
lt: Rodyti keitinių žurnalą

en: Delete this Profile?
lt: Ištrinti šį profilį?

en: The current effect profile with all its effect settings will be permanently lost.
lt: Dabartinis efekto profilis kartu su visais efekto nustatymais bus visam laikui prarastas.

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Opening Windows
lt: Langų atvėrimas

en: Closing Windows
lt: Langų užvėrimas

en: Normal Windows
lt: Įprasti langai

en: Dialog Windows
lt: Dialogo langai

en: Default Color Scheme
lt: Numatytasis spalvų rinkinys

en: Dark Color Scheme
lt: Tamsių spalvų rinkinys

en: Power-Saver Mode
lt: Energijos taupymo veiksena

en: Balanced Mode
lt: Subalansuota veiksena

en: Performance Mode
lt: Našumo veiksena

en: Power Saver or Balanced
lt: Energijos taupymo ar subalansuota veiksena

en: Balanced or Performance
lt: Subalansuota ar našumo veiksena

note: Translators: %s will be replaced by the effect's name.
en: Preview for %s
lt: %s peržiūra

en: Close this Window to Preview the Effect!
lt: Užverkite šį langą norėdami peržiūrėti efektą!

en: Visit Homepage
lt: Aplankyti internetinę svetainę

en: View Matching Wallpapers
lt: Rodyti atitinkančius darbalaukio fonus

en: Donate
lt: Paaukoti

en: Report a Bug
lt: Pranešti apie klaidą

en: Create an Effect
lt: Sukurti efektą

en: Translate
lt: Versti

en: About Burn-My-Windows
lt: Apie Burn-My-Windows

en: Add New Profile...
lt: Pridėti naują profilį...

en: Animation Time [ms]
lt: Animacijos laikas (ms)

en: Reset to Default Value
lt: Atstatyti į numatytąją reikšmę

en: Scale
lt: Mastelis

en: Gravity
lt: Gravitacija

en: Strength
lt: Stiprumas

en: Speed
lt: Greitis

en: Color
lt: Spalva

en: Randomness
lt: Atsitiktinumas

en: Trail Color
lt: Pėdsako spalva

en: Tip Color
lt: Antgalio spalva

en: Horizontal Scale
lt: Horizontalus mastelis

en: Vertical Scale
lt: Vertikalus mastelis

en: Pixel Size
lt: Pikselio dydis

en: Brush Size
lt: Teptuko dydis

en: Claw Scratch Scale
lt: Nagų įdrėskimo mastelis

en: Claw Scratch Count
lt: Nagų įdrėskimo skaičius

en: Blur Amount
lt: Suliejimo kiekis

en: Shift
lt: Poslinkis

en: Rotation Speed
lt: Sukimosi greitis

en: Details
lt: Išsamiau

en: Turbulence
lt: Turbulencija

en: Start at Pointer
lt: Pradėti ties rodykle

en: If disabled, a random location will be chosen.
lt: Jei išjungta, bus pasirinkta atsitiktinė vieta.

en: Line Color
lt: Linijos spalva

en: Glow Color
lt: Švytėjimo spalva

en: Additive Blending
lt: Pridėtinis sumaišymas

en: You may want to enable this for dark window themes.
lt: Jūs galite pageidauti įjungti tai tamsioms langų temoms.

en: Presets
lt: Išankstinės parinktys

en: Choose a Preset
lt: Pasirinkite išankstinę parinktį

en: 3D Noise
lt: 3D triukšmas

en: Creates a more dynamic fire but requires more GPU power.
lt: Sukuria dinamiškesnę ugnį, bet reikalauja daugiau vaizdo plokštės pajėgumų.

en: Gradient
lt: Gradientas

en: Blur Quality
lt: Suliejimo kokybė

en: Define when the current effect settings should be used.
lt: Apibrėžkite, kada turėtų būti naudojami esami efekto nustatymai.

en: Application
lt: Programa

en: Any
lt: Bet koks

en: Animation Type
lt: Animacijos tipas

en: Window Type
lt: Lango tipas

en: Color Scheme
lt: Spalvų rinkinys

en: Advanced Profile Options
lt: Išplėstiniai profilio parametrai

en: Delete this Profile...
lt: Ištrinti šį profilį...

en: Effect Selection
lt: Efektų pasirinkimas

en: If multiple are selected, one is chosen randomly.
lt: Jeigu pažymėti keli, vienas yra pasirenkamas atsitiktinai.

en: Search...
lt: Ieškoti...

en: Enable All
lt: Įjungti visus

en: Disable All
lt: Išjungti visus

en: Noise
lt: Triukšmas
