burn-my-windows - en to kab translation catalogue (9 entries)

en: Fire
kab: Times

en: Delete
kab: Kkes

en: Donate
kab: Mudd tawsa

en: Translate
kab: Suqel

en: Add New Profile...
kab: Rnu amaɣnu amaynut…

en: Color
kab: Ini

en: Application
kab: Asnas

en: Delete this Profile...
kab: Kkes amaɣnu-a…

en: Search...
kab: Nadi...
