burn-my-windows - en to hu translation catalogue (125 entries)

en: Apparition
hu: Megjelenés

en: Broken Glass
hu: Betört üveg

en: Energize A
hu: Energiát! A

en: Energize B
hu: Energiát! B

en: Fire
hu: Tűz

en: Default Fire
hu: Alapértelmezett tűz

en: Hell Fire
hu: Pokoli tűz

en: Dark and Smutty
hu: Sötét és kormos tűz

en: Cold Breeze
hu: Fagyos szellő

en: Santa is Coming
hu: Télapó itt van

en: Focus
hu: Fókuszálás

en: Glide
hu: Siklás

en: Glitch
hu: Hiba

en: Hexagon
hu: Hatszög

en: Incinerate
hu: Elégetés

en: Matrix
hu: Mátrix

en: Paint Brush
hu: Ecset

en: Pixelate
hu: Pixelezés

en: Pixel Wheel
hu: Pixelkerék

en: Pixel Wipe
hu: Pixelhullám

en: Portal
hu: Portál

en: Snap of Disintegration
hu: Thanos csettintése

en: T-Rex Attack
hu: T-Rex támadás

en: TV Effect
hu: Tévé hatás

en: TV Glitch
hu: Tévé hiba

en: Wisps
hu: Szálak

en: Preview this effect
hu: Előnézet

en: Burn-My-Windows has been updated!
hu: A Burn-My-Windows frissült!

en: View Changelog
hu: Változási napló megtekintése

en: Delete this Profile?
hu: Biztosan törli a profilt?

en: The current effect profile with all its effect settings will be permanently lost.
hu: A jelenlegi profil minden beállítással együtt örökre elveszik.

en: Cancel
hu: Mégse

en: Delete
hu: Törlés

en: Opening Windows
hu: Ablakok megnyitása

en: Closing Windows
hu: Ablakok bezárása

en: Normal Windows
hu: Normál ablakok

en: Dialog Windows
hu: Párbeszédablakok

en: Default Color Scheme
hu: Alapértelmezett téma

en: Dark Color Scheme
hu: Sötét téma

en: On Battery
hu: Akkumulátoron

en: Plugged In
hu: Csatlakoztatva

en: Power-Saver Mode
hu: Energiatakarékos üzemmód

en: Balanced Mode
hu: Kiegyensúlyozott üzemmód

en: Performance Mode
hu: Teljesítmény üzemmód

en: Power Saver or Balanced
hu: Enerigiatakarékos vagy kiegyensúlyozott üzemmód

en: Balanced or Performance
hu: Kiegyensúlyozott vagy teljesítmény üzemmód

en: High Priority
hu: Magas Prioritás

en: Standard Profile
hu: Alapértelmezett Profil

note: Translators: %s will be replaced by the effect's name.
en: Preview for %s
hu: %s előnézete

en: Close this Window to Preview the Effect!
hu: Zárja be ezt az ablakot hogy előnézze ezt a hatást!

en: Visit Homepage
hu: Honlap meglátogatása

en: View Matching Wallpapers
hu: Passzoló háttérképek megtekintése

en: View Donors Hall-of-Fame
hu: Támogatók

en: Donate
hu: Adományozás

en: Report a Bug
hu: Hiba jelentése

en: Create an Effect
hu: Hatás készítése

en: Translate
hu: Fordítás

en: Open Effect-Profile Directory
hu: Az effektbeállításokat tartalmazó mappa megnyitása

en: About Burn-My-Windows
hu: A Burn-My-Windowsról

en: Add New Profile...
hu: Új Profil Hozzáadása...

en: Animation Time [ms]
hu: Animáció időtartama [ms]

en: Reset to Default Value
hu: Visszaállítás az alapértelmezett értékre

en: Scale
hu: Skála

en: Gravity
hu: Gravitáció

en: Blow Force
hu: Fúvóerő

en: Shatter From Pointer Location
hu: Összetörés a mutató pozíciójáról

en: The shards will fly away from where your mouse pointer was when closing the window.
hu: A szilánkok onnan fognak elrepülni, ahol a mutató tartózkodott az ablak bezárásakor.

en: Strength
hu: Erő

en: Speed
hu: Gyorsaság

en: Color
hu: Szín

en: Randomness
hu: Véletlenszerűség

en: Vertical Overshooting
hu: Függőleges túlcsúszás

en: Trail Color
hu: Nyom színe

en: Tip Color
hu: Csúcs színe

en: Horizontal Scale
hu: Vízszintes skála

en: Vertical Scale
hu: Függőleges skála

en: Pixel Size
hu: Pixelméret

en: Brush Size
hu: Ecset mérete

en: Claw Scratch Scale
hu: Karmolás mérete

en: Claw Scratch Count
hu: Korom karmolás száma

en: Warp Effect
hu: Eltorzító hatás

en: Flash Color
hu: Villanás színe

en: Blur Amount
hu: Homályosítás mértéke

en: Spoke Count
hu: Sugár száma

en: Squish
hu: Összenyomás

en: Tilt
hu: Billenés

en: Shift
hu: Elmozdítás

en: Twirl Intensity
hu: Pörgés intenzitása

en: Shake Intensity
hu: Rázkódás intenzitása

en: Suction Intensity
hu: Szívóerő Intenzitása

en: Rotation Speed
hu: Forgás sebessége

en: Whirling
hu: Örvénylés

en: Details
hu: Részletesség

en: Turbulence
hu: Turbulencia

en: Start at Pointer
hu: Kezdés a mutatónál

en: If disabled, a random location will be chosen.
hu: Ha ki van kapcsolva, egy véletlenszerű hely lesz választva.

en: Mesh Line Width
hu: Körvonal Vastagsága

en: Line Color
hu: Vonal színe

en: Glow Color
hu: Világítás színe

en: Additive Blending
hu: Beolvadó Színek

en: You may want to enable this for dark window themes.
hu: Sötét témájú ablakokhoz ajánlott.

en: Presets
hu: Sablonok

en: Choose a Preset
hu: Válassz egy sablont

en: 3D Noise
hu: 3D zaj

en: Creates a more dynamic fire but requires more GPU power.
hu: Egy dinamikusabb tüzet készít, de több GPU erőt igényel.

en: Gradient
hu: Árnyalatok

en: Blur Quality
hu: Homályosítás minősége

en: Effect Profile Constraints
hu: Profil Beállításai

en: Define when the current effect settings should be used.
hu: Határozza meg, mikor legyenek használatban az aktuális effektbeállítások.

en: Application
hu: Applikáció

en: Any
hu: Bármelyik

en: Animation Type
hu: Animációtípus

en: Window Type
hu: Ablaktípus

en: Color Scheme
hu: Téma

en: Power Mode
hu: Energiaforrás módja

en: Power Profile
hu: Energiagazdálkodási beállítás

en: Advanced Profile Options
hu: Haladó beállítások

en: Use this profile even if there are better matching profiles.
hu: Profil használata akkor is, ha van másik, ami jobban megfelelő lenne.

en: Delete this Profile...
hu: Profil Törlése...

en: Effect Selection
hu: Effektus kiválasztása

en: If multiple are selected, one is chosen randomly.
hu: Ha több is ki van választva, minden alkalommal egy véletlenszerű lesz használva.

en: Search...
hu: Keresés...

en: Enable All
hu: Összes bekapcsolása

en: Disable All
hu: Összes kikapcsolása

en: Noise
hu: Zaj
