burn-my-windows - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Apparition
he: הופעה פתאומית

en: Broken Glass
he: זכוכית נשברת

en: Energize A
he: אנרגיה 1

en: Energize B
he: אנרגיה 2

en: Fire
he: להבות

en: Default Fire
he: להבות - defalut

en: Hell Fire
he: אש הגיהנום

en: Dark and Smutty
he: אפלה

en: Cold Breeze
he: רוח קרה

en: Santa is Coming
he: סנטה קלאוס

en: Hexagon
he: משושה

en: Incinerate
he: בעירה

en: Matrix
he: מטריקס

en: Snap of Disintegration
he: התפוררות

en: T-Rex Attack
he: תקיפת טירקס

en: TV Effect
he: טלוויזיה

en: Wisps
he: קרצוף

en: View Changelog
he: צפייה בשינויים

note: Translators: %s will be replaced by the effect's name.
en: Preview for %s
he: תצוגה מקדימה: %s

en: Close this Window to Preview the Effect!
he: סגור את החלון כדי לצפות בתצוגה המקדימה!

en: Visit Homepage
he: לדף הבית

en: Donate
he: תרומה

en: Report a Bug
he: דיווח על שגיאה

en: Create an Effect
he: יצירת אפקט חדש

en: Translate
he: תרגום

en: About Burn-My-Windows
he: אודות Burn-My-Windows

en: Animation Time [ms]
he: משך האנימציה (מילישניות)

en: Reset to Default Value
he: איפוס

en: Scale
he: שינוי גודל

en: Randomness
he: אקראיות
