burn-my-windows - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete this Profile?
et: Kas kustutame selle profiili?

en: The current effect profile with all its effect settings will be permanently lost.
et: Praegune profiil koos kõikide seadistatud efektidega läheb jäädavalt kaotsi.

en: Cancel
et: Katkesta

en: Delete
et: Kustuta

en: Opening Windows
et: Avame aknaid

en: Closing Windows
et: Sulgeme aknaid

en: Normal Windows
et: Tavalised aknad
