burn-my-windows - en to eo translation catalogue (66 entries)

en: Apparition
eo: Apero de fantomo

en: Broken Glass
eo: Rompita vitro

en: Doom
eo: Pereo

en: Energize A
eo: Energii A

en: Energize B
eo: Energii B

en: Fire
eo: Fajro

en: Default Fire
eo: Implicita fajro

en: Hell Fire
eo: Infera fajro

en: Dark and Smutty
eo: Malhela kaj karba

en: Cold Breeze
eo: Malvarma vento

en: Santa is Coming
eo: Kristnasko venas

en: Hexagon
eo: Sesangulo

en: Incinerate
eo: Forbruligi

en: Matrix
eo: Matrico

en: Pixelate
eo: Bilderigo

en: Pixel Wheel
eo: Bilderrado

en: Pixel Wipe
eo: Bildera viŝo

en: Snap of Disintegration
eo: Fingroklako de malintegriĝo

en: T-Rex Attack
eo: Tiranosaŭra atako

en: TV Effect
eo: Televida efekto

en: Wisps
eo: Vaglumo

en: View Changelog
eo: Vidi historion de ŝanĝoj

note: Translators: %s will be replaced by the effect's name.
en: Preview for %s
eo: Antaŭrigardi efekton %s

en: Close this Window to Preview the Effect!
eo: Fermu ĉi tiun fenestron por antaŭrigardi la efekton!

en: Visit Homepage
eo: Viziti retejon

en: Donate
eo: Donaci

en: Report a Bug
eo: Raporti cimon

en: Create an Effect
eo: Krei efekton

en: Translate
eo: Traduki

en: About Burn-My-Windows
eo: Pri Burn-My-Windows

en: Animation Time [ms]
eo: Daŭro de efekto [ms]

en: Reset to Default Value
eo: Restarigi al apriora valoro

en: Scale
eo: Skalo

en: Gravity
eo: Gravito

en: Blow Force
eo: Forto de eksplodado

en: Shatter From Pointer Location
eo: Frakasi de montrila loko

en: The shards will fly away from where your mouse pointer was when closing the window.
eo: La pecetoj forflugos de la loko de la musmontrilo dum fermado de la fenestro.

en: Speed
eo: Rapido

en: Color
eo: Koloro

en: Randomness
eo: Hazardeco

en: Vertical Overshooting
eo: Vertikala troirado

en: Trail Color
eo: Koloro de strio

en: Tip Color
eo: Koloro de pinto

en: Horizontal Scale
eo: Horizontala skalo

en: Vertical Scale
eo: Vertikala skalo

en: Pixel Size
eo: Grando de bildero

en: Claw Scratch Scale
eo: Skalo de ungego

en: Claw Scratch Count
eo: Nombro de ungegoj

en: Warp Effect
eo: Efekto de deformado

en: Flash Color
eo: Koloro de ekbrilo

en: Twirl Intensity
eo: Intenso de tordado

en: Shake Intensity
eo: Intenso de skuado

en: Suction Intensity
eo: Intenso de suĉado

en: Turbulence
eo: Turbuleco

en: Mesh Line Width
eo: Larĝo de krada linio

en: Line Color
eo: Koloro de linio

en: Glow Color
eo: Koloro de brilado

en: Additive Blending
eo: Adicia miksado

en: You may want to enable this for dark window themes.
eo: Vi eble volas ŝalti ĉi tion por malhelaj etosoj.

en: Presets
eo: Antaŭagordoj

en: Choose a Preset
eo: Elekti antaŭagordon

en: 3D Noise
eo: Tridimensia bruo

en: Creates a more dynamic fire but requires more GPU power.
eo: Tio plidinamikigas fajron sed postulas pli potencan grafikan procesoron.

en: Gradient
eo: Gradiento

en: If multiple are selected, one is chosen randomly.
eo: Se vi ŝaltas plurajn, unu elektiĝos hazarde.

en: Noise
eo: Bruo
