burn-my-windows - en to az translation catalogue (57 entries)

en: Apparition
az: Kabus

en: Broken Glass
az: Sınan şüşə

en: Energize A
az: Enerji A

en: Energize B
az: Enerji B

en: Fire
az: Alov

en: Default Fire
az: Adi alov

en: Hell Fire
az: Cəhənnəm alovu

en: Dark and Smutty
az: Qaranlıq və çirkli

en: Cold Breeze
az: Soyuq meh

en: Santa is Coming
az: Şaxta baba gəlir

en: Hexagon
az: Altıbucaqlı

en: Incinerate
az: Alovlanma

en: Snap of Disintegration
az: Parçalanma anında

en: T-Rex Attack
az: Tironazavr hücümü

en: TV Effect
az: TV effekti

en: Wisps
az: Qığılcımlar

en: View Changelog
az: Dəyişikliklərə baxın

note: Translators: %s will be replaced by the effect's name.
en: Preview for %s
az: %s üçün öncədən baxış

en: Close this Window to Preview the Effect!
az: Effektə öncədən baxmaq üçün bu pəncərəni bağlayın!

en: Visit Homepage
az: Ana səhifəsini aç

en: Donate
az: Maddi dəstək

en: Report a Bug
az: Xətanı bildir

en: Create an Effect
az: Effekt yaradın

en: Translate
az: Tərcümə

en: About Burn-My-Windows
az: Burn-My-Windows haqqında

en: Animation Time [ms]
az: Canlanma müddəti

en: Reset to Default Value
az: Standart dəyərə sıfırlayın

en: Scale
az: Miqyas

en: Gravity
az: Yer çəkimi

en: Blow Force
az: Zərbə qüvvəsi

en: Shatter From Pointer Location
az: Kursorun vəziyyətindən parçalamaq

en: The shards will fly away from where your mouse pointer was when closing the window.
az: Qəlpələr, siçan kursorunun pəncərəni bağladığı yerdən ətrafa yayılır.

en: Speed
az: Sürət

en: Color
az: Rəng

en: Randomness
az: Təsadüfi

en: Vertical Overshooting
az: Şaquli daşma

en: Trail Color
az: İz rəngi

en: Tip Color
az: Ucluq rəngi

en: Claw Scratch Scale
az: Cızılma miqyası

en: Claw Scratch Count
az: Cızıqların sayı

en: Warp Effect
az: Bükülmə effekti

en: Flash Color
az: Ani işıqlanma rəngi

en: Twirl Intensity
az: Burulma tezliyi

en: Shake Intensity
az: Silkələnmə tezliyi

en: Suction Intensity
az: Sovrulma tezliyi

en: Turbulence
az: Burulğan

en: Mesh Line Width
az: Tor xətlərinin eni

en: Line Color
az: Xəttin rəngi

en: Glow Color
az: Parlama rəngi

en: Additive Blending
az: Əlavə qarışma

en: You may want to enable this for dark window themes.
az: Siz bunu qaranlıq mövzu üçün aktiv etmək istəyə bilərsiniz.

en: Presets
az: Şablon

en: Choose a Preset
az: Şablonu seçin

en: 3D Noise
az: 3D Küy

en: Creates a more dynamic fire but requires more GPU power.
az: Daha dinamik alov yaradır, lakin daha çox GPU gücü tələb edir.

en: Gradient
az: Qradient

en: If multiple are selected, one is chosen randomly.
az: Birdən çox seçilərsə, onlardan biri təsadüfi seçilir.
