AppIndicatorExtension - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Opacity (min: 0, max: 255)
sk: Krytie (min: 0, max: 255)

en: Desaturation (min: 0.0, max: 1.0)
sk: Odfarbenie (min: 0.0, max: 1.0)

en: Brightness (min: -1.0, max: 1.0)
sk: Jas (min: -1.0, max: 1.0)

en: Contrast (min: -1.0, max: 1.0)
sk: Kontrast (min: -1.0, max: 1.0)

en: Icon size (min: 0, max: 96)
sk: Veľkosť ikon (min: 0, max: 96)

en: Tray horizontal alignment
sk: Vodorovné zarovnanie lišty

en: Center
sk: V strede

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Indicator ID
sk: ID

en: Icon Name
sk: Názov ikony

en: Attention Icon Name
sk: Názov ikony s upozornením

en: Preferences
sk: Predvoľby

en: Custom Icons
sk: Vlastné ikony

en: Saturation
sk: Sýtosť

en: Brightness
sk: Jas

en: Contrast
sk: Kontrast

en: Opacity
sk: Krytie

en: Icon size
sk: Veľkosť ikony

en: Icon size in pixel
sk: Veľkosť ikony v pixeloch

en: Icon spacing
sk: Rozstupy medzi ikonami

en: Icon spacing within the tray
sk: Rozstupy medzi ikonami na lište

en: Position in tray
sk: Umiestnenie na lište

en: Set where the Icon tray should appear in Gnome tray
sk: Nastavte, kde na lište sa má lišta ikon zobrazovať

en: Order in tray
sk: Poradie na lište

en: Set where the Icon tray should appear among other trays
sk: Nastavte, kde medzi ostatnými lištami sa má lišta ikon zobrazovať

en: Custom icons
sk: Vlastné ikony

en: Replace any icons with custom icons from themes
sk: Nahradiť ľubovoľné ikony vlastnými ikonami z motívov
