AppIndicatorExtension - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: General
ka: ზოგადი

en: Enable Legacy Tray Icons support
ka: მოძველებული სისტემური კუთხის ხატულების მხარდაჭერა

en: Add X11 legacy tray icons to the panel area
ka: X11-ის მოძველებული სისტემური კუთხის ხატულების დამატება პანელის არეში

en: Opacity
ka: გაუმჭირვალობა

en: Desaturation
ka: გაუჯერებლობა

en: Brightness
ka: სიკაშკაშე

en: Contrast
ka: კონტრასტი

en: Icon Size
ka: ხატულების ზომა

en: Center
ka: ცენტრი

en: Left
ka: მარცხენა

en: Right
ka: მარჯვენა

en: Tray Horizontal Alignment
ka: პანელის ჰორიზონტალური სწორება

en: Custom Icons
ka: ხატულების ხელით მითითება

en: Indicator ID
ka: ინდიკატორის ID

en: Icon Name
ka: ხატულას სახელი

en: Attention Icon Name
ka: საყურადღებო ხატულის სახელი

en: Enable legacy tray icons support
ka: მოძველებული სისტემური კუთხის ხატულების მხარდაჭერის ჩართვა

en: Saturation
ka: გაჯერებულობა

en: Icon size
ka: ხატულას ზომა

en: Icon size in pixel
ka: ხატულას ზომა პიქსელებში

en: Icon spacing
ka: ადგილი ხატულებს შორის

en: Icon spacing within the tray
ka: ადგილი ხატულებს შორის სისტემურ კუთხეში

en: Position in tray
ka: მდებარეობა სისტემურ კუთხეში

en: Set where the Icon tray should appear in Gnome tray
ka: დააყენეთ, სად უნდა გამოჩნდეს ხატულების სისტემური კუთხე GNOME-ის პანელზე

en: Order in tray
ka: მიმდევრობა სისტემურ კუთხეში

en: Set where the Icon tray should appear among other trays
ka: დააყენეთ, სად უნდა გამოჩნდეს ხატულების სისტემური კუთხე სხვა პანელებზე

en: Custom icons
ka: ხატულების ხელით მითითება

en: Replace any icons with custom icons from themes
ka: ყველა ხატულას შეცვლა მორგებული ხატულებით თემებიდან
