master - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Enable Legacy Tray Icons support
hu: Örökölt tálcaikonok támogatásának engedélyezése

en: Opacity (min: 0, max: 255)
hu: Átlátszatlanság (legkisebb: 0, legnagyobb: 255)

en: Desaturation (min: 0.0, max: 1.0)
hu: Telítetlenség (legkisebb: 0.0, legnagyobb: 1.0)

en: Brightness (min: -1.0, max: 1.0)
hu: Fényerő (legkisebb: -1.0, legnagyobb: 1.0)

en: Contrast (min: -1.0, max: 1.0)
hu: Kontraszt (legkisebb: -1.0, legnagyobb: 1.0)

en: Icon size (min: 0, max: 96)
hu: Ikonméret (legkisebb: 0, legnagyobb: 96)

en: Tray horizontal alignment
hu: Tálca vízszintes elrendezése

en: Center
hu: Középre

en: Left
hu: Balra

en: Right
hu: Jobbra

en: Indicator ID
hu: Jelző azonosítója

en: Icon Name
hu: Ikon neve

en: Attention Icon Name
hu: Figyelem ikon neve

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Custom Icons
hu: Egyéni ikonok

en: Enable legacy tray icons support
hu: Örökölt tálcaikonok támogatásának engedélyezése

en: Saturation
hu: Telítettség

en: Brightness
hu: Fényerő

en: Contrast
hu: Kontraszt

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Icon size
hu: Ikonméret

en: Icon size in pixel
hu: Ikonméret képpontban

en: Icon spacing
hu: Ikon térköze

en: Icon spacing within the tray
hu: Ikon térköze a tálcán belül

en: Position in tray
hu: Elhelyezkedés a tálcán

en: Set where the Icon tray should appear in Gnome tray
hu: Annak beállítása, hogy az ikontálca hol jelenjen meg a GNOME tálcán

en: Order in tray
hu: Sorrend a tálcán

en: Set where the Icon tray should appear among other trays
hu: Annak beállítása, hogy az ikontálca hol jelenjen meg az egyéb tálcák között

en: Custom icons
hu: Egyéni ikonok

en: Replace any icons with custom icons from themes
hu: Bármely ikon cseréje a témákból származó egyéni ikonokkal
