AppIndicatorExtension - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Enable Legacy Tray Icons support
bg: Поддръжка на икони, използващи стар стандарт

en: Opacity (min: 0, max: 255)
bg: Плътност (мин: 0, макс: 255)

en: Desaturation (min: 0.0, max: 1.0)
bg: Обезцветяване (мин: 0.0, макс: 1.0)

en: Brightness (min: -1.0, max: 1.0)
bg: Яркост (мин: -1,0, макс: 1.0)

en: Contrast (min: -1.0, max: 1.0)
bg: Контраст (мин: -1,0, макс: 1.0)

en: Icon size (min: 0, max: 96)
bg: Размер на иконите (мин: 0, макс: 96)

en: Tray horizontal alignment
bg: Хоризонтално подравняване на иконите

en: Center
bg: Среда

en: Left
bg: Ляво

en: Right
bg: Дясно

en: Indicator ID
bg: ID на индикатора

en: Icon Name
bg: Име на иконата

en: Attention Icon Name
bg: Име на иконата при известие

en: Preferences
bg: Настройки

en: Custom Icons
bg: Персонализирани икони

en: Enable legacy tray icons support
bg: Поддръжка на икони, използващи стар стандарт

en: Saturation
bg: Наситеност

en: Brightness
bg: Яркост

en: Contrast
bg: Контраст

en: Opacity
bg: Плътност

en: Icon size
bg: Размер на иконите

en: Icon size in pixel
bg: Размер на иконите в пиксели

en: Icon spacing
bg: Разстояние между иконите

en: Icon spacing within the tray
bg: Разстояние между иконите в системната област

en: Custom icons
bg: Персонализирани икони

en: Replace any icons with custom icons from themes
bg: Замяна на иконите с персонализирани такива
